KK Wind Solutions Polska sp.z.o.o

W KK Wind Solutions opieramy się na dialogu oraz ścisłej współpracy z naszym klientem. Słuchamy, aby zrozumieć i ulepszyć jego działalność, oraz zapewnić unikatowe rozwiązania spełniające wszystkie jego potrzeby.

Tworzymy dobrze współpracujący oraz dynamiczny zespół, o płaskiej strukturze organizacyjnej, dzięki czemu stawiane nam zadania realizujemy szybko oraz efektywnie, dostarczając tym samym maksymalne wartości dla klientów.

Gdzie działamy?

KK Wind Solutions posiada swoje oddziały w 6 krajach. Siedziba główna firmy znajduje się w Danii, tutaj tworzymy prototypy oraz przeprowadzamy testy. Nowoczesny oddział produkcyjny znajduje się w Szczecinie w Polsce. Firma posiada również biura sprzedaży w Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Korei oraz Chinach.

Nasz działający globalnie, mobilny serwis umożliwia nam szybkie wsparcie klientów w terenie.

Adres firmy:

UI. Goleniowska 62
PL-70-847 Szczecin
Polska

Tel: +48 91 4153300

poland@kkwindsolutions.com

zródło: http://www.kkwindsolutions.pl

7 thoughts on “KK Wind Solutions Polska sp.z.o.o

  1. Praca dla odwaznych, nie dla każdego. Ciągle praktycznie w pracy, zero własnego życia przez wieczne wezwania. Zarobki jak na szczecin, niezłe, ale coś za coś.

    1. Jakiś czas temu była rekrutacja bo odeszło więcej osób (w tym ja). Ale nie polecam, ja przeszedłem do innej pracy bo miałem dosyć tego ciśnienia. Pracuję teraz w magazynie w Stobnie i mam przynajmniej spokój nerwowy. Więc jak masz inne opcje to szczerze zalecam się rozejrzeć za czymś innym.

  2. Jestem byłym pracownikiem tej firmy – jak wszędzie są pewne plusy i minusy. Na pewno dużym pozytywem jest sam typ pracy, bo wcale nie jest ciężko jak niektórzy piszą. Może w szczecinie o dziwo nie jest to jeszcze standardem, bo większość chce płacić pod stołem, ale tutaj jest normalna umowa o pracę, wszystkie składki opłacane i za moich czasów w nadgodzinach można było popracować i trochę dorobić . Chętnie wrócę jeszczce do firmy jak wrócę z Norwegii.

  3. Jak na szczecin to nie ma szału. Są lepsze prace ze lepsze zarobki, ale jak nie ma ktoś wyboru to jasne może spróbować. Szczecin jest na tyle specyficznym miastem że każdy znajdzie coś dla siebie. Od sortowania w magazynie, po pracę na call center albo przy klasycznej produkcji. Tylko te zarobki niestety są nadal słabe niezależnie gdzie się pójdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *