DGS Poland Sp. z o.o.

William Demant Holding to parasol skupiający pod sobą szereg niezależnych firm związanych z opieką i leczeniem ubytków słuchu. Każda z tych firm posiada swoją własną pozycję i obszary zainteresowania.

DGS stanowi nową tożsamość dla organizacji wewnętrznych usług w ramach WDH, zmierzającą do wykonywania szeregu funkcji, które łączą te firmy, w tym IT, Finanse, HR, Produkcja, Jakość i Logistyka. Podobnie jak WDH, DGS nie prowadzi własnej działalności a jedynie dąży do zaoferowania usług wspierających działalność firm w sposób efektywny i profesjonalny.

Funkcje DGS na całym świecie odgrywają istotną rolę we wspieraniu rozwoju poszczególnych firm a przez to rozwoju całego Holdingu William Demant.

Tak jak pozostałe firmy w WDH, DGS ma oddanych, zmotywowanych i wysoko wydajnych pracowników, którzy każdy dzień czynią wyjątkowym świadcząc doskonałe usługi i stale skupiając się na potrzebach klienta.

Adres firmy:

DGS Poland Sp. z o.o.

ul. Lubieszyńska 59
72-006 Mierzyn
Poland

Firma zarejestrowana pod numerem Sąd KRS 0000285548 przez Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru SądowegoWysokość kapitału zakładowego:
255 000 PLN
NIP: 701-00-74-162 

DGS Business Services Sp. z o.o.

Ul. Malczewskiego 26
71-612 Szczecin
Poland

Firma zarejestrowana pod numerem Sąd KRS 0000543697 przez Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru SądowegoWysokość kapitału zakładowego:
5 000 PLN
NIP: 851-31-81-904.

 

zródło: http://www.dgs.pl/bolt/page/main

3 thoughts on “DGS Poland Sp. z o.o.

  1. Pracowałem tak kiedyś, nie jest najgorzej ale i tez nie jest najlepiej. W szczecinie można znaleźć pracę ze zdecydowanie lepszą atmosferą. Płacą jak wszędzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *