Animex Foods Sp. z o. o. sp.k.

Animex Foods jest największą na polskim rynku firmą mięsną, specjalizującą się w produkcji mięsa wieprzowego i drobiowego oraz przetworów mięsnych.

Firma od lat przoduje w eksporcie mięsa na rynki zagraniczne, pozostając niekwestionowanym liderem w swojej branży. Animex Foods to także największy pracodawca w branży mięsnej. Posiada zakład pierzarski i 8 zakładów mięsnych, rozmieszczonych na terenie całego kraju. Od 1999 roku przynależy do światowego giganta Smithfield Foods Incorporated, który stoi za sukcesem takich marek jak: Smithfield, Farmland, Armour, John Morrell oraz Gwaltney. Związek z tak wpływowym inwestorem stworzył możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia oraz informacji na temat światowego rynku mięs, które wykorzystywane są do ciągłego rozwoju firmy. Będąc częścią globalnej grupy, Animex Foods kreuje swoją markę poprzez innowacyjne myślenie o biznesie oraz inwestycje w technologię, maszyny i wyposażenie zakładów produkcyjnych. Od września 2013 Smithfield Foods, a tym samym także Animex Foods, są częścią globalnej firmy WH Group – największego producenta mięsa wieprzowego na świecie.

Adres firmy:

Animex Foods Sp. z o. o. sp.k. Oddział w Szczecinie
ul. Pomorska 115B, 70-812 Szczecin
tel. +48 914694010
fax. +48 914691891, +48 224794606

zródło: http://www.animex.pl

3 thoughts on “Animex Foods Sp. z o. o. sp.k.

  1. Nie polecam!!! Omijajcie firmę szerokim łukiem jeżeli jesteście wrażliwi na zapachy. Śmierdzi kurczakami!!!! To jest zapach nie do wytrzymania a przynajmniej nie warto za te pieniądze. W szczecinie jest cała masa lepszych zakładów, a pracy jest teraz cała masa w każdej firmie dosłownie dla każdego!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *